Vyberte stránku

RYCHVALDSKÉ RYBÍ SLAVNOSTI – Malá ochutnávka kapel

15:20 Vesna

Vesna je dívčí kapela zpěvačky a textařky Patricie Fuxové, kterou si vybrala jako předskokana i skandinávská zpěvačka Aurora. V listopadu 2018 Vesna vydala debutovou desku Pátá bohyně, za kterou získala nominaci Ceny Anděl na Objev roku. Na albu vyšel mj. i společný duet Patricie a Vojtěcha Dyka, další duety s Františkem Černým z kapely Čechomor či s Věrou Martinovou.
Pro Vesnu je příznačná silná vizuální stránka, která se objevuje i v jejich nápaditých kostýmech. Můžete se těšit na písně z desek Pátá bohyně a Anima, kterou utvrzuje své místo na popové scéně, přičemž si zanechává pro ni charakteristickou folkovou duši a snovost.
https://www.facebook.com/vesnamusic.cz

16:45 Poetika

Poetika je česká popová skupina pocházející z Vysočiny, která vznikla teprve v roce 2016. Založili ji rapper Eduard Rovenský, zpěvák Ondřej Brejška a klávesista Daniel Hrdlička. Kapela se prezentuje vlastní autorskou tvorbou. A my nezapomínáme ani na české písničky z českých rádií. Právě Poetika je v rádiích i na YT velmi oblíbená kapela. Kdo je ještě nezažil na pódiu, ten se přesvědčí, že kluci si to umí pořádně užít a rozparádit všechny kolem.
https://www.facebook.com/poetikamusic

18:30 Argema

Argema je moravská rocková hudební skupina původem z Hodonínska. Letos slaví 40 let od svého vzniku. Mezi její nejznámější hity snad patří Jarošovský pivovar. Je tedy stálicí v našem hudebním světě. Rozhodně tato skupina nepatří do starého železa, ale dokáže rozproudit davy lidí.
https://www.facebook.com/argemacz

20:15 Arakain

Nejúspěšnější česká metalová legenda Arakain slaví v průběhu celého roku 2022 rovněž 40. výročí své existence na hudební scéně. Arakain je dávno pojmem v tuzemské kultuře a zárukou standardu vysoké úrovně. Ve svém žánru je stoprocentně legendou nejen kvalitou, ale už i délkou svého působení na české rockové sféře. Přijďte se sami přesvědčit.
https://www.facebook.com/arakain

Share This