Vyberte stránku

Rozsvícení vánočního stromu 2021 v Rychvaldě

Vláda ČR rozhodla 25. listopadu 2021 v důsledku rostoucího počtu osob nakažených onemocněním SARS CoV-2/ o vyhlášení nouzového stavu, který má trvat 30 dní a toto nařízení bylo platné od 26.11. 2021 od 18:00. Tímto rozhodnutím došlo k omezení konání veřejných akcí, při níž dochází ke kumulaci osob na jednom místě, dále se jednalo o kulturní jiné než uvedené v bodu I/13 tradiční a jim podobné akce včetně omezení služeb v oboru pohostinství a zrušení vánočních trhů.

Město bylo nuceno narychlo zrušit stánkový prodej a přípravu vánočního punče, ale zachovalo doprovodný program k akci – Sněhové království s kouzelnicí Radanou a pěvecké vystoupení Martina Chodúra.

Počasí této akci vůbec nepřálo, ale lidé se nenechali odradit a přišli podpořit naše umělce a společně s námi rozsvítili v 17:00 vánoční strom. Děti měly obrovskou radost a to bylo naším cílem, rozzářit jejich úsměvy a prožít s nimi radost a vánoční atmosféru.

Děkujeme všem, kteří na tuto akci přišli a budeme se těšit opět za rok.

Na závěr děkujeme hlavnímu partnerovi akce – skupině ČEZ za finanční podporu a dále pak firmě DWA produkcion – stavba pódia a ozvučení, vystupujícím Bc. Radaně Vozňákové, Martinu Chodúrovi a firmě Fildan s.r.o. za nazdobení a rozsvícení stromečku.

Petra Kotková
referent odboru školství, kultury, sportu a vnitřní správy

Share This