Vyberte stránku

Dotazník ke komunikaci města Rychvald

Jak jste spokojení s komunikací úřadu?
Dejte nám vědět v dotazníku.

Máte pocit, že jste dostatečně informováni o dění ve městě? Jste spokojení se službami a komunikací úřadu? Na tyto a několik dalších otázek se Vás ptáme v jednoduchém online dotazníku, abychom získali zpětnou vazbu a mohli komunikaci města do budoucna vylepšit.

Dotazník je k vyplnění do 15. února na adrese https://bit.ly/Rychvald.

Město Rychvald aktuálně chystá komunikační strategii, aby vylepšilo komunikaci s občany i navenek. Vyplnění dotazníku je anonymní, nezabere Vám více jak 5 minut, ale poskytne městu cennou zpětnou vazbu k fungování a komunikaci úřadu.

Dotazník bude také jedním z podkladů pro nastavení budoucích zjednodušení v komunikaci města a zavedení nových online nástrojů. Nedávno jsme spustili nové webové stránky, zavádíme nový informační systém, který vám zjednoduší úřední komunikaci a zpřístupní například možnosti elektronické komunikace s úřadem. Na další Vámi preferované možnosti digitalizace se vás v dotazníku rovněž ptáme.

Stejně tak nás zajímá, zda se cítíte být dostatečně vtaženi do dění ve městě – ať už do činnosti spolků, nebo do rozvojových aktivit města, které dávají prostor diskutovat společně o výsledné podobě projektů. Participace je jednou z priorit, na níž chce město do budoucna stavět.

Za vyplnění dotazníků předem děkujeme.

Milan Starostka
starosta

Share This