Vyberte stránku

V Rychvaldě se konaly country a kamenná svatba

Datum zveřejnění/aktualizace: 12/08/2020

RYCHVALD – Hned dvě zajímavé a netradiční svatby se konaly uplynulou sobotu v Rychvaldě. Ta první byla ve stylu country. Petr Pavelka si bral Moniku Vajdovou pod širým nebem.

Petr Pavelka (ženich): „Zvolili jsme styl country, protože oba dva máme rádi country styl hudby a máme statek, chováme zvířata, máme k tomu takový vztah. Doufám, že máme teda oba dva. Tak nějak se nám to všechno líbí. Příroda, zvířata, máme to prostě všecko tak jako rádi hudba. K tomu country stylu vedeme i děti svým způsobem máme statek, aby se prostě dostaly mezi ty zvířata, měly vztah ke zvířatům nejen ve městě, aby prostě byli vychovaní a viděli, že práce dělá peníze.“

Druhá svatba se konala o hodinu později v obřadní síň Rychvaldské radnice. Jednalo se o kamennou svatbu, při které si manželé Lubomír a Alenka Sýkorovi připomněli 65 let svého společného života. Ve skutečnosti jsou však spolu ještě o něco déle.

Alenka Sýkorová (nevěsta): „Chodili jsme spolu 4,5 roku. Od patnácti let jsme se poznali. No a ve dvaceti jsme se brali. Čtyři roky z toho byl na vojně, a tak dál.“ Lubomír Sýkora (ženich): “ Čtyři roky ne, dva a půl.

Manželům Sýkorovým přišli popřát nejbližší a známí.

Rostislav Sýkora (syn): „Určitě tak jak bylo řečeno, šli příkladem, plní vitality a energie jako, vedli nás k něčemu, takže určitě jsou jako správný vzor. Otec je hodně vitální a samozřejmě tím povzbuzuje maminku, a tak jsem přál teďko už dneska, že jim přeju hodně síly a udržení energie do té platinové svatby.“

Lubomír Sýkora (ženich): „Až zestárneme, tak potom už tu nebudeme chodit.“

RYCHVALDSKÝ MINIEXPRES

Město Rychvald spolupracuje s televizí POLAR. Ta přináší každých čtrnáct dnů obyvatelům Rychvaldu reportáže o aktuálním dění ve městě a tím se naše krásné město dostává do podvědomí široké veřejnosti prostřednictvím televizního a internetového vysílání.

Premiéra vždy každou lichou středu v měsíci v 16:28.

Všechny vysílací časy:
Středa: 16:28, 19:28, 22:28
Čtvrtek: 04:28, 7:28, 10:28, 13:28

Jak program naladit na televizi.
Kde sledovat na webu.

MOBILNÍ ROZHLAS INFORMUJE NEJRYCHLEJI

Připomínám, že již delší dobu je v provozu služba MOBILNÍ ROZHLAS a dnes lze tuto cestu považovat za nerychlejší doručení informací z města obyvatelům.

Registraci lze provést na webové adrese: rychvald.mobilnirozhlas.cz/registrace

Ideální je, pokud si do svého mobilního telefonu rovnou stáhnete aplikaci „ZLEPŠEME ČESKO“:
Android: ZDE
iOS: ZDE

Řekněte o této službě také rodině, přátelům i známým. Budou tak také dostávat podstatné informace z města rychle, přehledně a aktuálně.

Přes aplikaci jsou zasílány informace o odstávkách elektřiny, poruchy vody, informace o akcích města, jejich organizací či spolků a mnohé další. Informujeme také o měření rychlosti městskou policií na komunikacích v Rychvaldu. Tato informace je zasílána vždy ráno v den měření.

Share This