Vyberte stránku

V Rychvaldě poděkovali učitelům mateřských a základních škol

Datum zveřejnění/aktualizace: 06/04/2022

RYCHVALD – Květiny malého dárku, ale o to většího poděkování se u příležitosti dne učitelů dostalo kantorům z mateřských a základních škol v Rychvaldě.

Milan Starostka (ANO), starosta Rychvaldu: „Dnešním dnem jsme na rychvaldské školy a školky roznesli učitelům květiny. Nějaké drobné dárečky. Po té době vlastně kdy byl, byla ta doba toho covidu, tak jsme radši nějakým způsobem tohle omezili, ale chci poděkovat všem učitelům za obrovský výkon hlavně v té době, kdy teda ta pandemie řádila, kdy museli učit různým způsobem a všechno zvládali. Škola nám jede bezvadně všecko co je školské nám v Rychvaldu funguje. Já ještě jednou hodně děkuju.“

Veronika Šrámková (učitelka): „Máme tady přátelský kolektiv. Děti jsou velice milé. Práce je s dětmi velice pestrá, neměnila bych. Mě učitelství, baví a učím dvanáctým rokem. Na této základní škole třetím rokem učím děti na druhém stupni od září jsem zástupce, druhý zástupce ředitele školy.“

Daniel Cigánek (ředitel ZŠ Rychvald): „Sbor na naší škole se poměrně často obměňuje. Každý rok přichází přibližně nějakých 6 až 7 kolegů, takže to není jednoduché zachovat nějakou soudržnost, ale přesto myslím, že se nám to daří. V poslední době jsme trošku posílili mužskou část kolektivu, takže aktuálně máme tuším 8 nebo 9 mužů, kteří jsou takovým příjemným prvkem podle mě v tom kolektivu a co se týká vůbec nějaké atmosféry, tak já se domnívám, že atmosféra na škole je velmi pozitivní, přátelská, příznivá a kéž by to tak bylo i nadále.“

RYCHVALDSKÝ MINIEXPRES

Město Rychvald spolupracuje s televizí POLAR. Ta přináší každých čtrnáct dnů obyvatelům Rychvaldu reportáže o aktuálním dění ve městě a tím se naše krásné město dostává do podvědomí široké veřejnosti prostřednictvím televizního a internetového vysílání.

Premiéra vždy každou lichou středu v měsíci v 16:28.

Všechny vysílací časy:
Středa: 16:28, 19:28, 22:28
Čtvrtek: 04:28, 7:28, 10:28, 13:28

Jak program naladit na televizi.
Kde sledovat na webu.

MOBILNÍ ROZHLAS INFORMUJE NEJRYCHLEJI

Připomínám, že již delší dobu je v provozu služba MOBILNÍ ROZHLAS a dnes lze tuto cestu považovat za nerychlejší doručení informací z města obyvatelům.

Registraci lze provést na webové adrese: rychvald.mobilnirozhlas.cz/registrace

Ideální je, pokud si do svého mobilního telefonu rovnou stáhnete aplikaci „ZLEPŠEME ČESKO“:
Android: ZDE
iOS: ZDE

Řekněte o této službě také rodině, přátelům i známým. Budou tak také dostávat podstatné informace z města rychle, přehledně a aktuálně.

Přes aplikaci jsou zasílány informace o odstávkách elektřiny, poruchy vody, informace o akcích města, jejich organizací či spolků a mnohé další. Informujeme také o měření rychlosti městskou policií na komunikacích v Rychvaldu. Tato informace je zasílána vždy ráno v den měření.

Share This