Vyberte stránku

Rychvaldský talent dává amatérských umělcům příležitost k otrkání před publikem

Datum zveřejnění/aktualizace: 04/05/2022

RYCHVALD – V kulturním domě se po dvouleté pauze opět konala přehlídka Rychvaldský talent. Organizátorem je kulturní komise města, které se letos přihlásilo 11 účastníků. Ti nejlepší budou vystupovat, například na rybích slavnostech.

Milan Starostka (ANO), starosta Rychvaldu: „Já jsem velmi rád, že po těch dvou letech, kdy se opravdu kvůli tomu covidu dělat nemohl nebo nesměl, takže se opět rozjíždí a velice se těším na vystoupení našich talentů.“

Radana Vozňáková (předsedkyně Komise kulturní a společenské činnosti): „Kulturní komise města Rychvld připravila pátý ročník Rychvadského talentu po dvouleté covidové pauze. Máme dohromady 11 účastníků a nejlepší účastníci jsou motivováni tím, že budou mít možnost vystoupit na rychvaldských rybích slavnostech. Většinou se nám hlásí účastníci ve zpěvu, ale máme tady také hru na hudební nástroje, máme tady vystoupení karatistky. V minulých ročnících jsme měli také taneční vystoupení a máme také vystoupení kouzelníka, takže to je také novinka. Já si myslím, že určitě se lidé mají na co těšit, protože je to pestré.“

Nela Hrochová (zpěvačka): „Tady jsem se přihlásila, protože ráda strašně moc zpívám. Taky to mám v rodině, ale hlavně kvůli trémě, protože chci se jí trošku zbavit, no a baví mě to. Chtěla bych si založit takovou menší kapelu jako třeba teta Leona Hrochová, ale nevím, jestli se to povede.

RYCHVALDSKÝ MINIEXPRES

Město Rychvald spolupracuje s televizí POLAR. Ta přináší každých čtrnáct dnů obyvatelům Rychvaldu reportáže o aktuálním dění ve městě a tím se naše krásné město dostává do podvědomí široké veřejnosti prostřednictvím televizního a internetového vysílání.

Premiéra vždy každou lichou středu v měsíci v 16:28.

Všechny vysílací časy:
Středa: 16:28, 19:28, 22:28
Čtvrtek: 04:28, 7:28, 10:28, 13:28

Jak program naladit na televizi.
Kde sledovat na webu.

MOBILNÍ ROZHLAS INFORMUJE NEJRYCHLEJI

Připomínám, že již delší dobu je v provozu služba MOBILNÍ ROZHLAS a dnes lze tuto cestu považovat za nerychlejší doručení informací z města obyvatelům.

Registraci lze provést na webové adrese: rychvald.mobilnirozhlas.cz/registrace

Ideální je, pokud si do svého mobilního telefonu rovnou stáhnete aplikaci „ZLEPŠEME ČESKO“:
Android: ZDE
iOS: ZDE

Řekněte o této službě také rodině, přátelům i známým. Budou tak také dostávat podstatné informace z města rychle, přehledně a aktuálně.

Přes aplikaci jsou zasílány informace o odstávkách elektřiny, poruchy vody, informace o akcích města, jejich organizací či spolků a mnohé další. Informujeme také o měření rychlosti městskou policií na komunikacích v Rychvaldu. Tato informace je zasílána vždy ráno v den měření.

Share This