Vyberte stránku

O zdraví lidí z Rychvaldu se stará nový praktický lékař

Datum zveřejnění/aktualizace: 17/03/2021

RYCHVALD – Lidé z Rychvaldu a blízkého okolí se už několik dnů mohou registrovat u nového praktického lékaře. Ten svou ambulanci otevřel ve zdravotním středisku, které je dobře dostupné v centru města. Vedle běžných vyšetření mohou pacienti podstoupit například i EKG.

Milan Starostka (ANO), starosta Rychvaldu: „Já zdravím rychvalďáky tentokrát od zdravotního střediska. Všichni víme, že vlastně na konci roku nám došlo k výpadku jedné ordinace praktického lékaře a od 8. 3. nám vlastně funguje nová ordinace doktora Bogocze a přesnější informace on už vám asi podá pravděpodobně sám.“

David Bogocz (praktický lékař): „Založil jsem zde ordinaci praktického lékaře zcela novou. Přijímáme nové pacienty. Pro registraci pacientů je nutná jejich osobní návštěva. Kdy si s sebou přinesou platnou kartičku zdravotní pojišťovny, občanský průkaz a registrace proběhne vlastně podpisem daného pacienta. Zdravotní dokumentaci od předešlého lékaře si potom zajišťujeme už sami automaticky.“

Tato informace je důležitá pro pacienty, jejichž zdravotní dokumentace zůstala u původního lékaře nebo byla v mezidobí uložena na krajském úřadu. Vše při nové registraci zařídí nový lékař.

David Bogocz (praktický lékař): „Více informací se mohou pacienti dozvědět na našich webových stránkách nebo na telefonickém kontaktu.“

Pacientům mohou vyhovovat také odpolední ordinační hodiny. Ve středu mohou přijít až do 17 hodin. Mladý lékař reaguje také na současnou koronavirovou situaci a vychází vstříc pacientům s testováním a očkováním.

David Bogocz (praktický lékař): „V brzké době plánujeme i očkování proti covidové infekci, včetně testování antigenními testy.“

RYCHVALDSKÝ MINIEXPRES

Město Rychvald spolupracuje s televizí POLAR. Ta přináší každých čtrnáct dnů obyvatelům Rychvaldu reportáže o aktuálním dění ve městě a tím se naše krásné město dostává do podvědomí široké veřejnosti prostřednictvím televizního a internetového vysílání.

Premiéra vždy každou lichou středu v měsíci v 16:28.

Všechny vysílací časy:
Středa: 16:28, 19:28, 22:28
Čtvrtek: 04:28, 7:28, 10:28, 13:28

Jak program naladit na televizi.
Kde sledovat na webu.

MOBILNÍ ROZHLAS INFORMUJE NEJRYCHLEJI

Připomínám, že již delší dobu je v provozu služba MOBILNÍ ROZHLAS a dnes lze tuto cestu považovat za nerychlejší doručení informací z města obyvatelům.

Registraci lze provést na webové adrese: rychvald.mobilnirozhlas.cz/registrace

Ideální je, pokud si do svého mobilního telefonu rovnou stáhnete aplikaci „ZLEPŠEME ČESKO“:
Android: ZDE
iOS: ZDE

Řekněte o této službě také rodině, přátelům i známým. Budou tak také dostávat podstatné informace z města rychle, přehledně a aktuálně.

Přes aplikaci jsou zasílány informace o odstávkách elektřiny, poruchy vody, informace o akcích města, jejich organizací či spolků a mnohé další. Informujeme také o měření rychlosti městskou policií na komunikacích v Rychvaldu. Tato informace je zasílána vždy ráno v den měření.

Share This