Vyberte stránku

K rozsvícení vánočního stromu lidem v Rychvaldě zpíval Martin Chodúr

Datum zveřejnění/aktualizace: 01/12/2021

RYCHVALD – Rychvald dodrželi tradici o první adventní neděli rozsvítili vánoční strom rostoucí na náměstí.

Milan Starostka (ANO), starosta Rychvaldu: „Dodrželi jsme veškerá pravidla přes zákaz vlastně nějakých těch akcí, takže nemáme z toho žádný špatný pocit. Od tří hodin zde byl program pro děti kouzelnice Radana. Potom vlastně zpíval Martin Chodúr. Všem se líbil. Účast byla trošku menší, protože přece jenom nám nepřálo počasí, ale myslím si, že program byl na to, co jsme si mohli dovolit velmi velmi zdařilý. Na občerstvení jsme měli pouze čajíček. Žádný punč a svařáček ani medovinku. A děti dostaly nějaké pamlsky. Bylo to tady fajn a já přeju všem krásné a veselé Vánoce.“

Bylo to jako překvapující a pěkné. Lidi se sešlo docela dost. My jsme předtím byli v Ostravě, tam je mrtvo, takže tady bylo fajn.

RYCHVALDSKÝ MINIEXPRES

Město Rychvald spolupracuje s televizí POLAR. Ta přináší každých čtrnáct dnů obyvatelům Rychvaldu reportáže o aktuálním dění ve městě a tím se naše krásné město dostává do podvědomí široké veřejnosti prostřednictvím televizního a internetového vysílání.

Premiéra vždy každou lichou středu v měsíci v 16:28.

Všechny vysílací časy:
Středa: 16:28, 19:28, 22:28
Čtvrtek: 04:28, 7:28, 10:28, 13:28

Jak program naladit na televizi.
Kde sledovat na webu.

MOBILNÍ ROZHLAS INFORMUJE NEJRYCHLEJI

Připomínám, že již delší dobu je v provozu služba MOBILNÍ ROZHLAS a dnes lze tuto cestu považovat za nerychlejší doručení informací z města obyvatelům.

Registraci lze provést na webové adrese: rychvald.mobilnirozhlas.cz/registrace

Ideální je, pokud si do svého mobilního telefonu rovnou stáhnete aplikaci „ZLEPŠEME ČESKO“:
Android: ZDE
iOS: ZDE

Řekněte o této službě také rodině, přátelům i známým. Budou tak také dostávat podstatné informace z města rychle, přehledně a aktuálně.

Přes aplikaci jsou zasílány informace o odstávkách elektřiny, poruchy vody, informace o akcích města, jejich organizací či spolků a mnohé další. Informujeme také o měření rychlosti městskou policií na komunikacích v Rychvaldu. Tato informace je zasílána vždy ráno v den měření.

Share This