Vyberte stránku

Finišuje stavba parkoviště a příprava nového kalendáře

Datum zveřejnění/aktualizace: 04/11/2020

RYCHVALD – Život v Rychvaldu neutichá ani v době koronaviru. Pokračuje stavba parkoviště v Mírové ulici a zástupci radnice si připomněli výročí vzniku samostatného Československa. Všechny domácnosti už brzy dostanou nový kalendář.

Milan Starostka (ANO), starosta Rychvaldu: „Dobrý den Rychvalde. Dobrý den, rychvalďáci. Všichni víme, jaká je situace a k situaci toliko. Sto druhé výročí jsme oslavili víceméně velice komorním způsobem jako asi všude v republice. Dali jsme kytky k pomníku pod kostelem. Zúčastnili jsme se místostarostové a já. A další věci, víte všichni, jak vypadají. Dále pokračujeme, tedy s mírným přerušením díky dešťům ve stavbě parkoviště, které se teda úspěšně blíží konečně k dokončení. A covid bohudík nezastavil tuto stavbu. Další věcí, kterou jsem chtěl říct, byl preventivně vydezinfikován celý úřad města Rychvald. Tak zvanou metodou nějakých nějakých aerosolů, kdy bych chtěl velice poděkovat hasičům z Karviné, kteří teda v pátek, kdy byl úřad uzavřen, celou akci provedli. A na závěr trošku něco veselejšího. Už mám první výtisk zkušební kalendáře, který je kontrolován, udělán. Jmenuje se tentokrát Rychvald v barvách slunce. Fotky udělal náš občan Pavel Píša. Jsou velice pěkné. A budeme ho rozvážet už prakticky od poloviny listopadu do všech domácností, takže aspoň něco slunečného pro vás, děkuji.“

RYCHVALDSKÝ MINIEXPRES

Město Rychvald spolupracuje s televizí POLAR. Ta přináší každých čtrnáct dnů obyvatelům Rychvaldu reportáže o aktuálním dění ve městě a tím se naše krásné město dostává do podvědomí široké veřejnosti prostřednictvím televizního a internetového vysílání.

Premiéra vždy každou lichou středu v měsíci v 16:28.

Všechny vysílací časy:
Středa: 16:28, 19:28, 22:28
Čtvrtek: 04:28, 7:28, 10:28, 13:28

Jak program naladit na televizi.
Kde sledovat na webu.

MOBILNÍ ROZHLAS INFORMUJE NEJRYCHLEJI

Připomínám, že již delší dobu je v provozu služba MOBILNÍ ROZHLAS a dnes lze tuto cestu považovat za nerychlejší doručení informací z města obyvatelům.

Registraci lze provést na webové adrese: rychvald.mobilnirozhlas.cz/registrace

Ideální je, pokud si do svého mobilního telefonu rovnou stáhnete aplikaci „ZLEPŠEME ČESKO“:
Android: ZDE
iOS: ZDE

Řekněte o této službě také rodině, přátelům i známým. Budou tak také dostávat podstatné informace z města rychle, přehledně a aktuálně.

Přes aplikaci jsou zasílány informace o odstávkách elektřiny, poruchy vody, informace o akcích města, jejich organizací či spolků a mnohé další. Informujeme také o měření rychlosti městskou policií na komunikacích v Rychvaldu. Tato informace je zasílána vždy ráno v den měření.

Share This